تقویم
اخبار > فروش یادگاری های عزت الله انتظامی در بیمارستان حضرت علی اصغر (ع)


  چاپ        ارسال به دوست

فروش یادگاری های عزت الله انتظامی در بیمارستان حضرت علی اصغر (ع)

به اطلاع عموم مردمِ خیر وهمچنین هنرمندان میرسانیم، عزت‌الله انتظامی، بازیگر پیشکسوت کشورمان در مراسمی که روز 3شنبه مورخ 31/1/1395 ساعت11صبح، در بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) برگزار خواهد شد، یکی از وسایل شخصی خود را به نفع کودکان این بیمارستان به فروش می‌رساند. این مراسم با حضور سفیر نیکوکاری، روشنک برکت و رونمایی از لوگوی شخصی وی انجام می‌شود.

روشنک برکت، سفیر افتخاری نیکوکاری، با اعلام این خبر عنوان کرد: به منظور حمایت از بیماران، به ویژه کودکانی که دچار بیماری‌های خاص و ناشناخته هستند، به یاری دکتر الهام طلاچیان، ریاست بیمارستان حضرت علی اصغر (ع)، در نظر داریم تجهیزاتی را برای آن تهیه کنیم. وی در ادمه افزود: بیمارستان علی اصغر فاقد دستگاه سیتیاسکن است و کودکانی که در این مرکز تحت درمان هستند و قالب آنها را هم کودکان زیر 5سال تشکی می دهد، برای عکسبرداری باید به همراه دستگاه هایی که به آنها متصل است، به خارج از بیمارستان منتقل شوند و این امر بسیار دشوار است. علاوه بر این، بخش عفونی بیمارستان به شدت نیاز به بازسازی دارد.

برکت همچنین افزود: بیمارستان علی اصغر(ع)، به مداوا و درمان همه نوع بیماری اختصاص دارد و متأسفانه با توجه به رشد بیماری سرطان، برای تمامی هزینه ها از کمکهای مردمی یاری می گیرد.

عزت‌الله انتظامی، پیشاپیش از تمامی مردم عزیز که با حضور گرمشان در روز 3شنبه درکنارکودکان بیمار باعث دلگرمی خانوادههایشان می‌شوند و این اقدام خداپسندانه رایاری کرده‌اند سپاس فراوان داشتند.

علاقه مندان و خیرین می توانند روز سه شنبه هفته جاری ساغت 11 صبح در بیمارستان حضرت علی اصغر به آدرس: خیابان شهید دستگردی(ظفر)- بیمارستان کودکان حضرت علی اصغر، با حضور و کمک های مالی هرچند اندک به این کودکان کمک کنند.

رئیس بیمارستان الهام طلاچیان و مدیریت بیمارستان جناب آقای پورسمائی پیشاپیش از یاری و حضورشما سپاسگذارند.

شماره حساب 4814023457 باکدشناسه 3885 بانک ملت شعبه هجرت، به هدایای بیمارستان اختصاص دارد.


١٣:٥٤ - 1395/01/29    /    شماره : ٢٥٧٥٧    /    تعداد نمایش : ٤٦٣خروج
عنوان

                         

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 31734
 بازدید امروز : 36
 کل بازدید : 314375
 بازدیدکنندگان آنلاين : 5
 زمان بازدید : 0.8550